Výsledková listina RP
RC automobilů 1:10 off road poháněných elektromotorem 
Datum konání: 3.3.2018
Místo konání: Sportovní hala Bospor - Bohumín
Ředitel soutěže:  Luděk Szostek -
Hlavní rozhodčí: Roman Kavan
Obsluha AMBrc3 : Roman Kavan 241
Kvalifikační jízdy 1 kolo 2.kolo 3.kolo H R R R
1 . skupina H1 H2 H3 1 1 2 3
2 . skupina H1 H2 H3 2 1 2 3
3 . skupina H1 H2 H3 3 1 2 3
4 . skupina H1 H2 H3 4 1 2 3
5 . skupina H1 H2 H3 5 1 2 3
6 . skupina H1 H2 H3 6 1 2 3
7 . skupina H1 H2 H3 7 1 2 3
8 . skupina H1 H2 H3 8 1 2 3
9 . skupina H1 H2 H3 8 1 2 3
Pořadí po kvalifikačních jízdách:
KVALIFIKACE 1 3
celkové výsledky:
1:10 Off Road 4WD Finále A 4 5 6 6 4
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Ales Bidovsky_ML. 2 16 302.457 1 1 1
2 David Krizak 5 16 310.949 3 3 2
3 Martin Kratochvil 6 16 319.419 2 5 4
4 Radim Hruska 8 16 314.709 7 2 6
5 Pavel Dostal 8 16 314.891 5 7 3
6 Michal Rajdus 9 16 318.017 6 4 5
7 Filip Rajdus 10 15 300.135 4 6 9
8 Filip Jilek 15 15 312.372 10 8 7
9 Martin Jurca 17 14 306.116 9 9 8
10 Samuel Cienciala 18 15 321.189 8 10 10
1:10 Off Road 4WD Finále B 4 5 6 6 3
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Petr Rodina 2 15 319.338 1 3 1
2 Daniel Martinek 3 15 321.359 2 1 2
3 Jan Knapek 5 14 300.816 9 2 3
4 David Sticka 7 14 313.529 3 4 5
5 Martin Raska 8 14 306.188 4 7 4
6 Vaclav Krizak 10 14 319.078 5 5 7
7 Kristian Kornuta 12 14 320.426 8 6 6
8 Martin Lipka 15 13 302.265 6 9 9
9 Rene Kolek 15 13 304.465 7 8 8
10 Ivo Viktorin 20 11 255.321 10 10 10
1:10 Off Road 4WD Finále C 4 5 6 6 2
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Tomas Foltynek 2 14 311.408 1 1 7
2 Martin Chadima 3 14 312.741 2 2 1
3 Rostik Pospisil 5 14 323.776 3 5 2
4 Michal Zabloudil 8 13 302.995 8 4 4
5 Tomas Liska 9 13 309.978 6 10 3
6 Tomas Petrlik 10 13 301.384 7 3 10
7 Jiri Bulawa 10 13 315.135 5 6 5
8 Matyas Sticka 11 12 300.431 4 7 8
9 Sebastian Minar 15 13 320.445 9 9 6
10 Josef Pilar 17 12 308.486 10 8 9
1:10 Off Road 4WD Finále D 4 5 6 6 1
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Jan Grzych 2 12 305.593 1 1 1
2 Pavel Krupa 4 12 316.358 2 2 2
3 Jiri Minar 6 12 323.942 3 3 3
4 Nicolas Agnan 8 12 345.056 4 5 4
5 Lucie Miculkova 10 11 305.165 6 4 6
6 Matheo Agnan 10 10 307.243 5 6 5
1:10 Off Road 2WD Finále A 4 5 6 6
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Ales Bidovsky_ML. 2 16 316.287 1 1 1
2 David Krizak 4 15 304.888 2 2 2
3 Filip Jilek 6 15 310.300 3 3 3
4 Roman Kavan 8 14 307.186 4 6 4
5 Pavel Dostal 9 14 307.320 10 4 5
6 Jan Matros 11 14 309.504 5 10 6
7 Tomas Kuban 12 13 305.574 7 5 10
8 Marek Salich 14 14 315.451 9 7 7
9 Tomas Foltynek 14 14 321.635 6 8 9
10 Michal Pospisil 16 13 301.484 8 9 8
1:10 Off Road 2WD Finále B 4 5 6 5
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Pawel Grzeskowiak 2 13 304.230 2 1 1
2 Martin Chadima 4 13 304.197 1 10 3
3 Michal Zabloudil 5 13 307.304 5 3 2
4 Tomas Poul 7 13 316.740 3 6 4
5 Jiri Bulawa 8 13 317.350 4 4 5
6 Marek Stana 10 13 309.831 8 2 8
7 Matyas Sticka 11 13 323.701 6 5 7
8 Rene Kolek 13 13 324.205 7 7 6
9 Alan Kornuta 17 12 317.423 9 8 9
10 Lukas Petrlik 19 9 318.349 10 9 10
1:10 off road short course+TRUCK Finále A 4 5 6 8
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Roman Pudich 2 15 315.668 1 1 1
2 Filip Rajdus 4 14 317.492 2 3 2
3 Radim Hruska 5 14 311.410 3 2 5
4 David Sticka 8 14 316.587 4 4 8
5 Michal Pospisil 8 14 323.427 8 5 3
6 Tomas Rajdus 9 13 302.987 5 7 4
7 Kristian Kornuta 12 13 310.104 6 6 6
8 Petr Rodina 14 12 301.201 7 8 7
9 Marek Stana 18 12 307.444 9 9 9
10 Ales Trojka 20 12 314.833 10 10 10
1:10 off road short course+TRUCK Finále A 4 5 6 7
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Alan Kornuta 2 12 322.426 1 1 2
2 Rostik Pospisil 4 12 306.740 3 5 1
3 Ales Svoboda 5 12 322.560 2 3 6
4 Ales Bidovsky_st. 5 11 318.367 5 2 3
5 Tomas Kukla 8 11 313.894 4 4 4
6 Eliska Petrlikova 12 8 314.147 7 7 5
7 Lukas Petrlik 12 8 322.460 6 6 7
1:10 off road MINI Finále A 4 5 6 6 10
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Martin Jurca 2 14 321.318 1 1 2
2 Tomas Rajdus 5 14 311.728 5 4 1
3 Martin Raska 5 14 322.424 10 2 3
4 Martin Lipka 6 13 303.634 3 3 10
5 Richard Skola 7 13 307.541 2 6 5
6 Jiri Gebauer 8 13 312.719 4 10 4
7 Peter Mudrak 11 13 311.371 6 5 6
8 Pavel Gebauer 14 13 322.806 7 7 8
9 Jan Tipan 16 13 317.669 9 9 7
10 Tomas Liska 16 13 331.970 8 8 9
1:10 off road MINI Finále B 4 5 6 6 9
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Tomas Poul 2 13 326.665 4 1 1
2 Natalie Jilkova 3 13 323.355 1 3 2
3 Josef Pilar 5 12 303.969 3 2 10
4 Miroslav Cmiel 6 12 302.438 2 4 8
5 Marek Stana 10 12 309.839 7 10 3
6 Mikulas Lipka 10 11 308.049 6 6 4
7 Lukas Kubatko 10 11 314.913 10 5 5
8 Alexandr Cmiel 12 12 321.918 5 7 9
9 Tomas Kurecka 14 10 309.784 8 9 6
10 Lucie Miculkova 15 11 329.781 9 8 7
21 Petra Jilkova 2 9 320.660 1 1 1
Soutěž se konala ve sportovní hale BOSPOR v Bohumíně. Pro měření výsledků  bylo použito  měřící zařízení AMBrc3. 
(výsledkové listiny jednotlivých jízd jdou bez udělených penalizací, pořadí jezdců se může lišit oproti oficiální výsledkové listině)
       
          ve Frýdku Mísku dne  4.3.2018                                                          zpracoval:  Roman Kavan