Výsledková listina RP
RC automobilů 1:10 off road poháněných elektromotorem 
Datum konání: 22.4.2017
Místo konání: Sportovní hala Bohumín
Ředitel soutěže:  Luděk Szostek
Hlavní rozhodčí: Roman Kavan
Obsluha AMBrc3 : Roman Kavan 225
Kvalifikační jízdy 1 kolo 2.kolo 3.kolo H R R R
1 . skupina H1 H2 H3 1 1 2 3
2 . skupina H1 H2 H3 2 1 2 3
3 . skupina H1 H2 H3 3 1 2 3
4 . skupina H1 H2 H3 4 1 2 3
5 . skupina H1 H2 H3 5 1 2 3
6 . skupina H1 H2 H3 6 1 2 3
7 . skupina H1 H2 H3 7 1 2 3
8 . skupina   H1 H2 H3 8 1 2 3
9 . skupina   H1 H2 H3 9 1 2 3
10 . skupina   H1 H2 H3 10 1 2 3
Pořadí po kvalifikačních jízdách:
KVALIFIKACE 1 3
celkové výsledky:
1:10 Off Road 4WD Finále A 4 5 6 6 3
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Ales Bidovsky_ml 2 18 312.614 1 1 2 1
2 Roman Pudich 3 17 301.093 2 2 1 2
3 Jakub Mader 6 17 311.285 3 3 3 3
4 Filip Rajdus 8 17 316.457 5 4 4 4
5 Ludek Szostek 11 17 315.684 4 7 8 5
6 Radim Hruska 11 17 317.418 10 5 6 10
7 Adam Skopalik 13 16 300.243 8 6 7 8
8 Matej Matlak 14 16 306.815 6 8 10 6
9 Radim Kolek 14 16 307.569 9 10 5
10 Pavel Dostal 16 16 315.994 7 9 9
1:10 Off Road 4WD Finále B 4 5 6 6 2
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Martin Kratochvil 2 16 306.660 8 1 1
2 Martin Jurca 3 16 306.776 1 2 2
3 Filip Jilek 7 16 317.383 6 4 3
4 Martin Karel 8 15 299.990 4 8 4
5 David Krizak 8 15 302.963 9 3 5
6 Mario Babuljak 9 16 318.316 2 7 9
7 Tomas Liska 9 15 305.073 3 6 6
8 Vaclav Krizak 12 15 312.270 5 9 7
9 Ivo Viktorin_ml 12 15 313.717 7 5 8
10 Martin Raska 19 1 50.234 10 10 9
1:10 Off Road 4WD Finále C 4 5 6 1
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Kristian Kornuta 2 15 305.556 1 1 1
2 Rosta Pospisil 4 15 318.179 2 2 5
3 Rene Kolek 6 15 316.538 5 4 2
4 Jiri Bulawa 7 15 320.271 4 3 7
5 Romanek Bilek 7 14 313.744 3 6 4
6 Jakub Cerny 9 15 317.530 7 6 3
7 Jan Karel 11 13 311.560 6 5 6
1:10 Off Road 2WD Finále A 4 5 6 5
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Radim Kolek 2 16 304.663 1 1 1 1
2 Filip Jilek 4 16 312.636 2 2 2 5
3 Roman Kavan 6 15 302.802 3 3 3 4
4 Pavel Dostal 9 15 310.653 4 7 5 2
5 Michal Pospisil 9 15 313.562 5 6 4 3
6 David Krizak 10 15 311.045 6 4 7
7 Petr Olisar 14 15 315.555 9 5 9
8 Mario Babuljak 15 14 301.694 7 8 8
9 Jakub Cerny 16 14 317.685 10 10 6
10 Jiri Bulawa 17 13 308.729 8 9 10
1:10 Off Road 2WD Finále B 4 5 6 4
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Rosta Pospisil 2 14 312.132 1 1 1
2 Ales Trojka 4 13 302.170 2 3 2
3 Tomas Petrlik 5 13 309.546 6 2 3
4 Alan Kornuta 8 13 317.694 4 4 4
5 Jakub Simkovic 8 13 317.746 3 5 5
6 Romanek Bilek 11 13 324.367 5 6 6
7 Jan Kolonicny 14 11 316.788 7 7 7
8 Lukas Petrlik 16 8 303.511 8 8 9
9 Lukasek Bilek 17 8 327.907 9 9 8
1:10 off road short course+TRUCK Finále A 4 5 6 7
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Filip Rajdus 3 15 313.828 2 1 3
2 Tomas Rajdus 3 15 315.984 1 2 4
3 Adam Skopalik 5 15 307.715 4 5 1
4 Michal Pospisil 5 15 316.158 3 3 2
5 Alan Kornuta 11 13 310.180 5 6 7
6 Jan Knapek 12 14 318.882 9 7 5
7 Petr Krizak 14 13 301.973 10 4 10
8 Kristian Kornuta 14 13 304.343 8 8 6
9 Ales Svoboda 15 13 315.326 7 10 8
10 Matej Matlak 15 13 324.036 6 9 9
1:10 off road short course+TRUCK Finále B 4 5 6 6
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Ales Trojka 2 13 303.981 1 1 1
2 Antoine Putman 4 13 322.625 2 2 2
3 Fanan Stodola 6 12 319.675 3 3 3
4 David Gula 8 10 324.751 4 4 4
1:10 off road MINI Finále A 4 5 6 6 10
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Martin Raska 2 15 309.105 2 1 1 1
2 Martin Jurca 3 15 309.492 1 2 3 2
3 Tomas Rajdus 7 15 320.457 8 3 4 4
4 Richard Skola 9 15 314.576 9 7 2
5 Martin Karel 9 14 301.977 5 4 5
6 Pavel Gebauer 9 14 303.759 4 5 9
7 Tomas Liska 10 14 303.364 3 8 7
8 Ivo Viktorin 12 14 305.301 6 6 8
9 Tomas Poul 13 14 307.415 7 9 6
10 Miroslav Cmiel 20 13 305.743 10 10 10
1:10 off road MINI Finále B 4 5 6 6 9
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Petr Novotny 2 14 305.909 4 1 1 1
2 Antoine Putman 4 13 313.079 3 2 2
3 Rene Kolek 6 13 316.017 2 6 4
4 Vojta Drapa 7 13 323.475 6 4 3
5 Alexandr Cmiel 8 13 317.158 10 3 5
6 Jan Karel 9 13 315.358 1 8 10
7 Jan Tipan 12 12 303.255 7 5 7
8 Adam Trojacek 14 12 317.178 5 10 9
9 Fanan Stodola 14 12 325.660 8 9 6
10 Natalie Jilkova 15 11 312.288 9 7 8
1:10 off road MINI Finále C 4 5 6 6 8
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Lucie Miculkova 2 11 300.034 1 1 1
2 Tomas Kurecka 4 11 315.093 2 2 2
3 Krystof Stolarczyk 6 10 311.087 3 3 3
4 David Werlik 8 10 320.537 6 4 4
5 Petra Jilkova 9 9 322.959 4 6 5
6 David Skotnica 10 9 327.031 5 5 6
Soutěž se konala ve sportovní hale Bospor v Bohumíně. Pro měření výsledků  bylo použito  měřící zařízení AMBrc3. 
(výsledkové listiny jednotlivých jízd jdou bez udělených penalizací, pořadí jezdců se může lišit oproti oficiální výsledkové listině)
       
          ve Frýdku Mísku dne  24.4.2017                                                          zpracoval:  Roman Kavan