Výsledková listina RP
RC automobilů 1:10 off road poháněných elektromotorem 
Datum konání: 4.3.2017
Místo konání: Sportovní hala Bohumín
Ředitel soutěže:  Luděk Szostek
Hlavní rozhodčí: Roman Kavan
Obsluha AMBrc3 : Roman Kavan 224
Kvalifikační jízdy 1 kolo 2.kolo 3.kolo H R R R
1 . skupina H1 H2 H3 1 1 2 3
2 . skupina H1 H2 H3 2 1 2 3
3 . skupina H1 H2 H3 3 1 2 3
4 . skupina H1 H2 H3 4 1 2 3
5 . skupina H1 H2 H3 5 1 2 3
6 . skupina H1 H2 H3 6 1 2 3
7 . skupina H1 H2 H3 7 1 2 3
8 . skupina   H1 H2 H3   8 1 2 3
9 . skupina   H1 H2 H3   9 1 2 3
10 . skupina   H1 H2 H3   10 1 2 3
Pořadí po kvalifikačních jízdách:
KVALIFIKACE 1 3
celkové výsledky:
1:10 Off Road 4WD Finále A 4 5 6 6 2
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Ludek Szostek 2 17 318.714 1 1 1 1
2 Radim Kolek 5 16 314.468 4 2 3 2
3 David Krizak 6 16 311.087 3 3 4 3
4 Matej Matlak 7 16 304.747 2 5 10 4
5 Martin Jurca 9 16 313.497 7 10 2 5
6 Mario Babuljak 9 15 304.478 6 4 5 10
7 Martin Lipka 12 16 319.427 5 7 9 8
8 Martin Raska 12 15 307.615 8 6 6 6
9 Ivo Viktorin 15 15 317.287 9 8 7
10 Kristian Kornuta 17 14 310.441 10 9 8
1:10 Off Road 4WD Finále B 4 5 6 6 1
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Rene Kolek 2 15 325.568 1 1 2
2 Radim Hruska 4 14 302.483 6 3 1
3 Sebastian Minar 5 13 302.688 3 2 3
4 Josef Pilar 7 14 317.316 2 6 5
5 Vaclav Krizak 8 13 317.868 5 4 4
6 Rosta Pospisil 9 13 310.296 4 5 6
1:10 Off Road 2WD Finále A 4 5 6 6 3
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Radim Kolek 2 16 326.037 1 3 1 1
2 Roman Kavan 4 15 300.750 2 2 2 5
3 David Krizak 4 15 300.889 9 1 3 4
4 Petr Olisar 7 15 325.496 3 4 5 2
5 Michal Pospisil 8 14 300.133 4 9 4 3
6 Mario Babuljak 10 14 309.464 5 5 8
7 Tomas Foltynek 12 14 315.688 6 6 6
8 Rosta Pospisil 14 13 300.309 7 10 7
9 Alan Kornuta 15 13 316.480 8 7 10
10 Ales Trojka 17 13 318.826 10 8 9
11 Ondrej Bilek 13 305.653
1:10 off road short course+TRUCK Finále A 4 5 6 4
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Filip Rajdus 2 15 319.647 1 2 1
2 Tomas Rajdus 3 15 317.140 2 1 2
3 Michal Pospisil 7 14 314.052 6 3 4
4 Petr Krizak 7 14 314.542 5 4 3
5 Ales Trojka 8 14 316.717 3 6 5
6 Kristian Kornuta 9 14 323.839 4 5 6
7 Libor Neuhubel 14 12 304.206 7 7 8
8 Antoine Putman 16 12 305.150 9 9 7
9 Alan Kornuta 16 12 305.936 8 8 9
10 Ales Svoboda 20 0 0.000 10 10 10
1:10 off road short course+TRUCK Finále B 4 5 6 1
        počet   F1 F2 F3
Pořadí Jméno   body kol čas body body body
1 Jarek Kajstura 2 11 303.453 1 1 1
2 Karol Moskala 4 11 305.186 2 2 2
1:10 off road MINI Finále A 4 5 6 6 6
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Filip Rajdus 2 15 305.889 1 1 1 1
2 Martin Jurca 4 15 306.858 4 2 2 2
3 Tomas Rajdus 5 15 307.930 2 3 6 4
4 Martin Lipka 6 14 303.311 3 4 3
5 Martin Raska 9 14 307.820 6 5 4
6 Tomas Liska 11 14 319.061 5 6 8
7 Matyas Jurca 14 14 312.506 9 10 5
8 Petr Docekal 14 13 310.968 7 7 10
9 Josef Pilar 15 13 304.819 10 8 7
10 Pavel Gebauer 17 13 322.503 8 9 9
1:10 off road MINI Finále B 4 5 6 6 5
        počet   F1 F2 F3 F4
Pořadí Jméno   body kol čas body body body body
1 Rene Kolek 2 13 311.502 1 1 4 1
2 Antoine Putman 3 13 311.574 2 4 1
3 Adam Trojacek 4 12 301.062 4 2 2
4 Libor Neuhubel 6 12 303.659 3 3 3
5 Jan Tipan 10 12 317.883 5 9 5
6 Vojta Drapa 11 11 304.841 6 5 8
7 Jiri Palecek 13 10 307.735 7 6 8
8 Tomas Kurecka 14 10 324.449 8 8 6
9 David Werlik 14 10 331.363 9 7 7
10 David Neuhubel 18 8 311.748 10 10 8
Soutěž se konala ve sportovní hale Bospor v Bohumíně. Pro měření výsledků  bylo použito  měřící zařízení AMBrc3. 
(výsledkové listiny jednotlivých jízd jdou bez udělených penalizací, pořadí jezdců se může lišit oproti oficiální výsledkové listině)
       
          ve Frýdku Mísku dne  14.3.2017                                                          zpracoval:  Roman Kavan